Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

 Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas w dniu 27 stycznia. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, Elzę, jednorożca , czarodziejki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i innych postaci , nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki świetnie się bawiły w swoich salach wspólnie z paniami z grupy. Były konkursy i zabawy. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i  Kaczuch i nnych wspaniałych karnawałowych hitów. W trakcie zabawy i szaleńst w. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie
w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!