Święto dziewczynek

Marzec pięknie się wystroił,
W kole między dziećmi stoi
I gromadkę uśmiechniętą
Pyta: Jakie dzisiaj święto?
Zapamiętaj sobie – Dzisiaj jest DZIEŃ KOBIET!!!

8 marca to wyjątkowe święto zarówno dla tych małych kobiet, jak i tych dużych. W naszej grupie to święto również było obchodzone bardzo uroczyście. Specjalnie na tę okazję chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim dziewczynką upominki i jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, byli tego dnia wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni.
Wspólne przeżywanie takich wyjątkowych chwil daje wszystkim wiele radości oraz jest doskonałą okazją kształtowania u dzieci umiejętności składania życzeń oraz nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Ten dzień był pełen miłych akcentów i w sali panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują za piękne życzenia i upominki. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.