Nauczanie zdalne 29.03-16.04.2021

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju w dniach 29.03-16.04 2021 zgodnie z decyzją Rządu, nasze przedszkole funkcjonowało w trybie zdalnym. Każda grupa realizowała treści wynikające z podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W tym okresie dzieci poznawały tradycje wielkanocne oraz poszerzały swoją wiedzę na temat wiosennych kwiatów i prac w ogrodzie oraz na farmie. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach zdalnych, podejmując proponowane aktywności: wykonały wiele, pięknych prac plastycznych, uczyły się wierszy i piosenek, oglądały filmy edukacyjne, prowadziły obserwacje przyrodnicze, uczestniczyły w zabawach ruchowych, matematycznych czy konstrukcyjnych. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w nauczanie zdalne i przesyłanie nam zdjęć z podejmowanych aktywności.