Wesoła zabawa z klaunami Ruphertem i Rico

Dnia 26 maja w naszym przedszkolu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka gościliśmy utytuowanych artystów z branży cyrkowej klaunów Rupherta i Rica z Szoł-Cyrku. Po gorącym powitaniu dzieci Ruphert i Riko zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcyjnych zabaw. Różnorodne konfetti, mydlane bańki i kolorowe czapeczki to tylko namiastka niecodziennego spotkania. Zachwycone dzieci z ochotą brały udział w konkursach, wspaniale się bawiły z udziałem pań przy doskonałej muzyce. Korowody, pociągi i koła tworzyły dzieci w mgnieniu oka, a piosenka „Mucha w mucholocie” stała się przebojem naszego spotkania. Tęczowe włosy i kolorowe czapeczki mieniły się wśród rozbawionych przedszkolaków. Dzieci w tym dniu, czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, a wspomnienia niecodziennego spotkania i wesołej zabawy pozostaną u naszych przedszkolaków z pewnością na długo.