Zakończenie roku

Mamy wrażenie, że to wczoraj witaliśmy Was w progu, rozpoczynając nowy etap życia przedszkolnego, a już przychodzi nam się z Wami pożegnać.
Zapamiętamy ten czas na długo. Tyle wydarzeń, spotkań, zabaw udało nam się razem przeżyć! Tylu rzeczy udało nam się nauczyć! Mamy nadzieję, że Wy też zachowacie we wspomnieniach to, co dobre.
Dziękujemy Wam, Kochane Dzieci, że tak pięknie pracowałyście, nawet wtedy kiedy nauka musiała odbywać się w domu. Brawo!
A Wam, Wspaniali Rodzice,  dziękujemy, że wspieraliście w tej pracy Wasze pociechy. Zdajemy sobie sprawę, że zdalne nauczanie było nie tylko dla nas, ale i dla Was dużym wyzwaniem. Dziękujemy za setki fotorelacji, dzięki którym mogliśmy zobaczyć, jak pracują, bawią się i rozwijają nasze przedszkolaki.
A teraz zwracamy się do przyszłych uczniów- dzieci 6 letnich. Kochani, po wakacjach nie wrócicie już do przedszkola. Rozpoczniecie nowy etap w swoim życiu – naukę w szkole. Wiemy, że będzie Wam tam dobrze bo lubicie się uczyć, poznawać nowe rzeczy, odkrywać świat. Wspominajcie miło przedszkole i czas w nim spędzony.
Życzymy sukcesów w nauce – p. Marika, p. Anetka i p. Agnieszka