Pierwsze dni września 2021w przedszkolu

To MY – grupa IV. Jesteśmy ciekawymi świata 4 i 5 – latkami. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Uczymy się zasad życia w grupie przedszkolnej oraz samodzielności. Nasze Panie, p. Ala i p. Róża wypełniają nam czas mnóstwem zabaw. Uczymy się tańczyć, śpiewać, grać na instrumentach, wycinać, rysować, lepić z plasteliny i  malować. Uczestniczymy w zajęciach z języka angielskiego. Jesteśmy bardzo pomysłowymi przedszkolakami, staramy się dzielić zabawkami  i pomagać sobie nawzajem.  Lubimy naszą kolorową salę – pełną zabawek, puzzli, gier oraz innych niespodzianek. Czujemy się w niej bezpiecznie. Bardzo chętnie spędzamy czas w ogrodzie przedszkolny.

Przed  nami kilka miesięcy nauki i zabawy. Z uśmiechniętą buzią i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostamy wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.