XIII edycja Dolnośląskiego Festiwalu Dary Lasu

2 października w parku miejskim we Lwówku Śląskim odbyła się już XIII edycja Dolnośląskiego Festiwalu Dary Lasu, podczas której zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiat Lwówecki, Nadleśnictwo Lwówek Śląski oraz Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji. Konkurs pod hasłem ,,Ochrona lasów” miał na celu zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu, rozwijanie zainteresowania światem przyrodniczym, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem, ze szczególnym uwzględnieniem polskich lasów, kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie wyobraźni i inspirowanie do pracy twórczej. Wśród zwycięzców znaleźli się nasi podopieczni: Michał (gr.VI), który zajął I miejsce, Maciek (gr.V) zajął 3. miejsce, natomiast Antek (gr.IV) otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.