Nasze zabawy w przedszkolu

Październik to pełen wrażeń i ciekawych przygód czas pobytu dzieci w przedszkolu. Spacery w parku, zabawy matematyczne, oglądanie przedstawień teatralnych, zachęcanie do jedzenia warzyw i owoców, zabawy muzyczne i plastyczne to niektóre z propozycji dla dzieci.
Tablica interaktywna towarzyszy nam i pomaga uatrakcyjnić część zajęć z dziećmi, również z języka angielskiego. Jest ciekawym dodatkiem edukacyjnym, wprowadzającym nowoczesność do pracy z dziećmi. Najważniejszą z zalet korzystania ze sprzętu multimedialnego jest stymulowanie rozwoju intelektualnego dzieci. Rozwija się spostrzegawczość i logiczne myślenie, kształtuje pomysłowość i wyobraźnia, dziecko ćwiczy pamięć i koncentrację. Korzystając z zasobów programu możemy wspierać rozwój umiejętności matematycznych dzieci, kształtować zdolności rozróżniania kolorów, kształtów, liczb, wielkości i kierunków.