Wizyta Świętego Mikołaja

Tradycyjnie 6 grudnia do naszego przedszkola przybył Św. Mikołaj. Wszystkie dzieci od samego rana wysłuchiwały i wypatrywały Pana w czerwonym ubraniu  z długą brodą. Nie długo po śniadaniu przedszkolaki usłyszały dzwonek, który zapowiadał wyczekiwaną wizytę Mikołaja i jego pomocnika. Dzieci były bardzo podekscytowane i poruszone spotkaniem. Ślicznie i chętnie zaśpiewały i zagrały  piosenkę  Majki Jeżowskiej pt. „Kochany Panie Mikołaju”, w zamian za to Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom paczki oraz prezent dla całej grupy w postaci klocków Lego. W tym dniu dzieci również miały okazję wziąć udział w interaktywnej zabawie ze św. Mikołajem, Płatkiem Śniegu oraz pokazem iluzji w wykonaniu Damiana Spętanego zorganizowane przez Patrycję Lipińską w wersji on-line. Był to dzień pełen wrażeń i niezapomnianych chwil dla dzieci, uroku temu dodały też stroje i czapki w czerwonym kolorze.