Zabawa karnawałowa 2022

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
14 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Panie z poszczególnych grup dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, bohaterów bajki „Psi patrol” i ‘Kraina lodu”, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Panie również przebrały się w różne postacie. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach konkursach i zabawach.
Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejna zabawa karnawałowa już za rok.