Bal karnawałowy

14 stycznia 2022 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, podczas którego każda grupa bawiła się w swojej sali. Dzieci chętnie dekorowały miejsce zabaw balonami, kolorowymi wstążkami i bibułą. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przebrane za postaci znane z bajek z dumą prezentowały swoje stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, policjanci, zwierzątka, ale nie zabrakło również piratów, Batmanów, Spidermanów czy innych barwnych postaci. Nasze przedszkolaki znakomicie bawiły się przy największych dziecięcych przebojach, chętnie biorąc udział w zabawach i konkursach z nagrodami, z balonami, tańcach na gazetach, z kolorowymi wstążkami oraz w wielu innych atrakcjach. W trakcie balu, w każdej sali odbyła się sesja zdjęciowa oraz poczęstunek. Wszyscy doskonale się bawili i na pewno na długo pozostaną im w pamięci niezwykłe wspomnienia.