Dzień Babci I Dziadka

„Babciu i Dziadku, na pewno to wiecie: kochamy Was najbardziej na świecie.
Z Wami nie jest straszny świat, żyjcie w zdrowiu nam sto lat!!!

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej udanym i szczęśliwym, mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. W tym roku, dziadkowie z okazji ich święta, nie mogą liczyć na zorganizowany występ w przedszkolu i dlatego w podzięce za ich wielkie serce, przedszkolaki postanowiły nagrać swój występ i udostępnić na stronie internetowej przedszkola. Dzieci bardzo się starały, aby uroczystość wypadła jak najlepiej! Mamy nadzieję, że Babciom i Dziadkom spodoba się niespodzianka w postaci wierszy, piosenek, mini koncertu oraz własnoręcznie przygotowanych upominków. Przedszkolaki w ten sposób pragną podziękować za opiekę i wspólnie spędzony czas. Wnuczki i wnukowie śpiewająco życzą STO LAT!!!