Przedszkolny Turniej Sportowy

30 maja odbył się Przedszkolny Turniej Sportowy, którego celem jest propagowanie wśród najmłodszych idei sportu, aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz czerpania radości z działań wymagających zespołowej współpracy. Nasze przedszkolaki po raz pierwszy miały okazję wziąć udział w tym wydarzeniu i zaprezentować swoje umiejętności sportowe w różnorodnych konkurencjach. Były to m.in. biegi slalomem, rzuty do celu, skoki przez pachołki, prowadzenie piłki, strzał do bramki. Przed konkurencjami sportowymi odbyła się rozgrzewka, następnie reprezentanci każdej grupy brali udział w konkurencjach sportowych z wielkim zaangażowaniem pokonując tor, a następnie kibicując kolejnym drużynom. Wspólna zabawa zakończyła się poczęstunkiem i odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Przedszkolny Turniej Sportowy dostarczył dzieciom wiele emocji i niezapomnianych wrażeń!