Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, stowarzyszenie „Przedszkole Naszych Dzieci” zaprosiło wszystkie przedszkolaki do zabawy pod hasłem „Mali poszukiwacze skarbów Lwówka Śląskiego”. Po założeniu pirackich czapek i odczytaniu listu od kapitana zaczęła się niezwykła przygoda. Przedszkolaki odnalazły mapę z pierwszą wskazówką i wyruszyły na poszukiwanie skarbu. Plac zabaw zamienił się w Wyspę Piratów. Kolejne koperty z mapami i wskazówkami ukryte były w różnych miejscach ogrodu. Po drodze czekały na dzieci zadania i ćwiczenia sprawnościowe. Wszystkie dzieci poradziły sobie wspaniale! Skarb został odnaleziony! Skrzynia pełna niespodzianek: list od kapitana; pirackie medale i tajemnicza skrzynia z prezentami i słodyczami dla każdego dziecka wywołały duży entuzjazm. Nasi Super Piraci bawili się z radością na podwórku przedszkolnym. Uwieńczeniem zabawy były harce na dmuchanym zamku. Wszystkie dzieci zadowolone i szczęśliwe wróciły do sali, by móc obejrzeć odnalezione skarby.