Piracki Dzień Dziecka

1 czerwca w tym szczególnym dniu dla Wszystkich Dzieci, w naszym przedszkolu odbyła się fantastyczna zabawa pod hasłem ”Super Piraci i poszukiwania zaginionego skarbu”. Zabawa rozpoczęła się w ranku, gdy po wyjściu z łazienki, dzieci zobaczyły na podłodze skrzynię z listem, pierwszą wskazówką-mapą do poszukiwania skarbu. Czas był ograniczony, ponieważ skarbu szukał też Czarnobrody. Plac zabaw pięknie udekorowany zamienił się w wyspę Piratów, w różnych częściach ogrodu ukryte były wskazówki z mapami do odnalezienia przez dzieci. W trakcie poszukiwań dla przedszkolaków przygotowane były ćwiczenia sprawnościowe. Wszystkie dzieci doskonale poradziły sobie z wyznaczonym zadaniem. Skarb został odnaleziony! Skrzynia pełna słodkości i prezentów dla dzielnych Piratów. Mali odkrywcy zaangażowali się w świetną zabawę. Następnie wszystkie przedszkolaki mogły z radością poskakać na kolorowym dmuchanym zamku.