Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej

Żegnaj przedszkole nasze ukochane,
Żegnajcie ławki i kochane panie
Już odchodzimy , już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was.

22 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej, na którą zostali zaproszeni rodzice. Tego dnia dzieci opuszczające przedszkole żegnały się ze swoimi Paniami, Panią Dyrektor, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem, a także wręczyły im drobne upominki. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Po uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Życzymy Wam drodzy absolwenci powodzenia i samych sukcesów w szkole!