Uroczyste zakończenie przedszkola

Żegnaj przedszkole – nie mówimy!
bo jeszcze nie raz z sentymentem tu wrócimy!

To fragment wiersza, który recytowały przedszkolaki na uroczystym zakończeniu przedszkola. Ten dzień był wyjątkowy, gdyż w ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbywała się uroczystość zgromadzili się rodzice naszych absolwentów. Dzieci żegnały się ze swoimi Paniami, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze i piosenki podziękowały za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów wierszem, a także wręczyły im linijki z ich imionami..  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, słownik ortograficzny oraz czekoladę. Następnie przedszkolaki kontynuowały uroczystość w swojej sali, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, deser w postaci truskawek z bitą śmietaną oraz mała niespodzianka. Drodzy absolwenci! Życzymy wam powodzenia i samych sukcesów w szkole! Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą współpracę przez te wszystkie lata!