Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a naw

et powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z naszej grupy. W piątek, 25 listopada uroczyście obchodzono Dzień Pluszowego Misia podczas, którego każde z dzieci przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, białe, biało-czarne i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach i z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach, brały udział w zabawach ruchowych, słuchały wierszy układały puzzle i  wykonywały prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia dostarczył przedszkolakom wiele uśmiechu oraz radości.