Światowy Dzień Pluszowego Misia

„Proszę Państwa oto miś…”- pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. W piątek, 25 listopada dzieci z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki przyniosły swoje ukochane pluszaki. Tego dnia dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, rozwiązywały misiowe zagadki, rozpoznawały bajkowe misie oraz poznały ciekawostki o niedźwiedziach żyjących w naturze. Ponadto było mnóstwo aktywności i zabaw z pluszowymi ulubieńcami (zabawy integracyjne, tańce, wiersze, piosenki, również w języku angielskim, praca plastyczna z kół). Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz przedstawić je koleżankom i kolegom. A na koniec czekała nas słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców nasze ulubione ciasteczka Lubisie. Dziękujemy.