Święto Niepodległości

Dnia 8 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy kolejną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Wszyscy oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci. Zaprezentowane były nasze symbole narodowe oraz patriotyczne pieśni. Dzieci z grupy III zaprezentowały piosenkę „Ja jestem Polką, a Ty Polakiem” i wiersz „11 listopada”.