10 stycznia uczestniczyliśmy w zabawie karnawałowej. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem balu nasze przedszkolaki zaprezentowały się w swoich przepięknych strojach karnawałowych. Wśród strojów można było dostrzec księżniczki, motylki, kotki, superbohaterów i innych bohaterów znanych z bajek i ulubionych książek dzieci. Dzieci bawiły się znakomicie chętnie biorąc udział w zabawach tanecznych, korowodach i pociągach oraz przegotowanych dla nich konkursach. Przedszkolaki miały możliwość wykonania sesji zdjęciowej. Był również czas na poczęstunek i krótki odpoczynek. Zabawa karnawałowa dostarczyła wszystkim wielu miłych wrażeń.









