Dzień Babci i Dziadka

 „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia”

24 stycznia w naszej grupie miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.  Wnuczęta uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, grając na instrumentach, przygotowując laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Dziadkowe mieli okazje przenieść się do czasów przedszkolnych za sprawą przygotowanych konkursów i wspólnych zabaw z wnukami, które sprawiły wiele radości dzieciom i przybyłym gościom. Najwięcej ,,trudności” sprawiło dziadkom odnalezienie swojej podobizny na rysunku narysowanym przez wnuczęta. Brawa za bystre oko dla tych dziadków, którzy odnaleźli swoją podobiznę.  To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dziękujemy za przybycie i mile spędzony czas.