Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej grupie

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w naszym przedszkolu zorganizowano uroczyste obchody święta wszystkich dzieci. Celem wydarzenia było podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej, integracja grup, a także zapewnienie dzieciom radości i niezapomnianych wrażeń.

Dzieci z naszej grupy  wystrojone w kolorowe korony rozpoczęły imprezę  wspólnym odśpiewaniem piosenki integracyjnej „Wszyscy są, witam Was””, po którym wzięły udział w licznych zabawach i konkurencjach ruchowych. W naszej sali zorganizowano gry zręcznościowe, quizy oraz  tańce przy muzyce. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się  fotobudka, która pozwoliła uwiecznić wyjątkowe chwile i stworzyć piękne wspomnienia z tego dnia. Następnym punktem programu była  wspólna ze wszystkimi dziećmi z naszego przedszkola dyskoteka, gdzie dzieciaki bawiły się przy wesołej, dziecięcej muzyce, a taras zamienił się w prawdziwy parkiet taneczny. Ostatnią atrakcją tego dnia był występ iluzjonistyczny dla dzieci „Świat Cyrku Pana Abrakadabra” interaktywne widowisko, w którym iluzjonista łączy magię z humorem,  angażował przedszkolaków  do wspólnej zabawy w czarowanie.

Dzień Przedszkolaka przebiegł w miłej, radosnej atmosferze, wzmacniając więzi między dziećmi, a także budując pozytywne wspomnienia związane z edukacją przedszkolną.