Warsztaty ekologiczne

W czwartek 16 kwietnia dzieci z grupy VI brały udział w kreatywnych zajęciach prowadzonych przez zaproszonego edukatora łącząc zabawę z nauką dbania o środowisko. Uczyły się w ten sposób empatii do przyrody, zrównoważonego rozwoju (zero waste) kształtując proekologiczne nawyki od najmłodszych lat. Na koniec za aktywny udział w zajęciach dostały kolorowe naklejki.