Spotkanie z Mikołajem

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowywaliśmy się do niego bardzo starannie. Wykonaliśmy różne prace plastyczne, które udekorowały naszą salę, przygotowaliśmy wierszyki i piosenki, aby zaprezentować Mikołajowi, a także napisaliśmy do niego list z rysunkiem wymarzonych prezentów. Mikołaj odwiedził nas 6 grudnia przed obiadem, wywołując uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Każdy dostał paczkę, a cała grupa klocki lego. Miłosz poczęstował wszystkich własnoręczne zrobionymi pierniczkami. Dziękujemy za spotkanie. Do zobaczenia za rok.