Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W ten dzień obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci bawiły się kolorami wykorzystując do zabaw chustę animacyjną i kolorowy tunel. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji, były: piosenki, tańce, gry i zabawy z chustą animacyjną oraz zawody sportowe. Na zakończenie zajęć czekała na dzieci zdrowa przekąska oraz dyplomy. To był miły i wesoły dzień, który na długo zostanie w pamięci każdego przedszkolaka.