Przedszkolny Turniej Sportowy

Przedszkolny Turniej Sportowy odbył się 30 maja 2022 r w ogrodzie przedszkolnym. Celem turnieju jest propagowanie wśród najmłodszych idei sportu, aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz czerpania radości z działań wymagających zespołowej współpracy. Nasze przedszkolaki miały okazję wykazać się swoją sprawnością fizyczną i zaprezentować swoje umiejętności sportowe w różnorodnych konkurencjach. Były to m. in. biegi slalomem, rzuty do celu, skoki przez pachołki, prowadzenie piłki, strzał do bramki. Przed konkurencjami sportowymi odbyła się wspólna rozgrzewka przy piosence. Wszystkim dopisywały dobre humory. Mimo rywalizacji między grupami wszyscy dopingowali każdemu dziecku. Wspólna zabawa zakończyła się poczęstunkiem i odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Przedszkolny Turniej Sportowy dostarczył dzieciom wiele emocji i niezapomnianych wrażeń!