Zabawa z Ruphertem i Rico

7 czerwca w naszym ogrodzie przedszkolnym gościliśmy utytułowanych artystów z branży cyrkowej – klaunów Rupherta i Rico z zespołu The Clown Circus Show. Po gorącym powitaniu dzieci, Ruphert i Rico zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcyjnych zabaw. Różnorodne konfetti, mydlane bańki i kolorowe czapeczki to tylko namiastka niecodziennego spotkania. Zachwycone dzieci z ochotą brały udział w konkursach, wspaniale się bawiły z udziałem pań przy doskonałej muzyce. Korowody, pociągi i koła tworzyły dzieci w mgnieniu oka, a piosenka “Mucha w mucholocie” stała się przebojem naszego spotkania. Tęczowe, brokatowe włosy i kolorowe czapeczki mieniły się wśród rozbawionych przedszkolaków. Dzieci w tym dniu, czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy, nawet mimo lekkiego deszczyku pod koniec spotkania. Dzień pełen wrażeń na pewno na długo pozostawi po sobie wspomnienia z tego niecodziennego spotkania i wesołej zabawy.