Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z gr. II. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, białe i żółte i, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci w oparciu o film edukacyjny poznały historię Święta Pluszowego Misia, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosence „Pokochaj pluszowego misia”, brały udział w różnych zabawach ruchowych. Wykonały pracę plastyczną „Brązowy Miś”. Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.