Uroczyste zakończenie przedszkola

20 czerwca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pożegnanie Starszaków”. Czas po raz kolejny pokazał, jak szybko mija, a wraz z nim kilka lat spędzonych w przedszkolu. Dzieci, które nie tak dawno przekraczały po raz pierwszy próg naszego przedszkola, 20 czerwca żegnały się z nim. Ten dzień był wyjątkowy, w ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbywała się uroczystość zgromadzili się rodzice naszych absolwentów. Dzieci po raz ostatni zaprezentowały na przedszkolnej scenie przygotowany program artystyczny. Z tej okazji również 5-latki wierszem pożegnały swoich starszych kolegów. Każdy starszak otrzymał pamiątkowy dyplom, książkę, czekoladę i personalizowaną linijkę.
Życzymy Wam kochane starszaki radosnych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole!