Żegnamy się z przedszkolem

Żegnaj przedszkole nasze ukochane,
Żegnajcie ławki i kochane panie
Już odchodzimy , już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was.

20 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej, na którą zostali zaproszeni rodzice. Tego dnia dzieci opuszczające przedszkole żegnały się ze swoimi Paniami i młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem, a także wręczyły im drobne upominki. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Po uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek.
Drodzy absolwenci! Życzymy wam powodzenia i samych sukcesów w szkole. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą współpracę przez te wszystkie lata.