„Jestem Polką i Polakiem” – Akademia z okazji odzyskania Niepodległości.

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej  niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych. Dlatego też 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości, którą uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz miasta oraz różnych instytucji. Podczas występu dzieci odśpiewały 4 zwrotki hymnu narodowego, recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały pieśni oraz tańczyły. Wszystkie przedszkolaki tego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersiach widniały kotyliony w barwach narodowych.