Kolędowanie z rodzicami

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom , gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania.
Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 14 grudnia 2023 roku, gdzie przedszkolaki spotkały się z rodzicami aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego ,,Kolędowania”. Dzieci zaprezentowały wiersz „Cud”, oraz mniej znane  piosenki i kolędy. Niespodzianką dla rodziców był występ Janka Cz., Antka i Janka B., którzy na pianinie zagrali kolędy. Chłopcy rozwijają swoje zdolności na zajęciach dodatkowych.  Po występach dzieci wręczyły rodzicom świąteczne upominki.
Po uroczystości dzieci  zasiadły do przedświątecznego obiadu składającego się z  tradycyjnych potraw – barszczu czerwonego oraz pierogów. Cała uroczystość wzbudziła wielki zachwyt przedszkolaków i sprawiła, że z jeszcze większą radością oczekiwały Świąt Bożego Narodzenia.