Powitanie wiosny

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Dla każdego przedszkolaka jest to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Uśmiechnięci wyruszyliśmy pięknym kwiatowym korowodem na rynek naszego miasta, gdzie pożegnaliśmy zimę wykrzykując „Precz zimo zła”, „Chcemy wiosny” Dodatkowo dzieci próbowały odstraszyć zimę, śpiewając głośno piosenki o wiośnie. I tak kolorowy, ale już wiosenny, uśmiechnięty pochód mógł wrócić do przedszkola. Cieszymy się, że w taki sposób mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, która obdarowała nas pięknym słoneczkiem. Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.