Dzień Poezji

Z okazji Dnia Poezji, w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski „Wiele talentów mamy, więc je chętnie przedstawiamy”, w ramach którego każda grupa zaprezentowała wybrany wiersz. Nasze zdolne przedszkolaki poradziły sobie znakomicie i otrzymały wielkie brawa za każdy występ. I miejsce zdobyła grupa II z inscenizacją wiersza Jana Brzechwy „Pomidor”, II miejsce otrzymała grupa IV, która zaprezentowała wiersz Juliana Tuwima „O Panu Tralalińskim”, natomiast III miejsce zdobyła grupa V za prezentację wiersza autorstwa Juliana Tuwima pt. „Lokomotywa”. Pozostały grupy otrzymały wyróżnienia, a wszystkie przedszkolaki zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Ponadto nagrody specjalne otrzymali: Kaja z grupy II, Antoś i Zosia z grupy IV oraz Karol z grupy VI. Wszystkim serdecznie gratulujemy!