Mikołajki – 6.12.2019

Wizyta Św. Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już od rana dzieci rozmawiały między sobą ,, Czy Mikołaj ich dzisiaj odwiedzi?” Ubrane w mikołajkowe czapki z niecierpliwością oczekiwały na dźwięk dzwoneczków, które zwiastują nadejście Mikołaja. Dzieci z naszej grupy przywitały oczekiwanego gościa piosenką ,, To Mikołaj”. Rozmawiały z Mikołajem i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Wspólnie z Mikołajem zatańczyły ,, kaczuszki”. Św. Mikołaj obdarował dzieci paczkami i pozował do wspólnych zdjęć. Wizyta Mikołaja wzbudziła wiele emocji, wszystkie dzieci jeszcze długo po spotkaniu przeżywały ten dzień, konstruując budowle z klocków lego, które podarował na grupę Św. Mikołaj.