Bal karnawałowy – 17.01.2020

17 stycznia po raz kolejny w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Już kilka dni wcześniej dzieci z wielkim przejęciem opowiadały, za kogo będą przebrane. W dzień balu na sali powitaliśmy wróżki, księżniczki: Bellę, Królewnę Snieżkę czy Elzę, Spidermana, Batmana , strażaka, wojowników Ninja i innych bohaterów znanych z bajek i ulubionych książek dzieci. Nasze przedszkolaki znakomicie bawiły się przy największych hitach muzycznych, chętnie biorąc udział w zabawach i konkursach. Nie zabrakło balonów, tańców z kolorowymi wstążkami, pszechodzenia pod liną i innych atrakcji. W trakcie balu nasze maluchy udały się na sesję zdjęciową oraz poczęstunek. Po krótkim odpoczynku z wielką radością wróciły do zabaw i tańców. Wszyscy doskonale się bawili i na pewno na długo pozostaną im w pamięci niezwykłe wspomnienia.