Co słychać w naszej grupie?

Dzieci, w pierwszym miesiącu pobytu w placówce, bardzo szybko zaklimatyzowały się w nowej sali przedszkolnej. Poznały nowe koleżanki. Odżyły dawne przyjaźnie rówieśnicze. Przedszkole stało się dla dzieci „drugim domem”, do którego chętnie przychodzą, gdyż czekają tu na nich nie lada niespodzianki. Wszystkie dzieci chętnie tańczą, uczą się nowych piosenek, poznają nowe instrumenty muzyczne, wykonują różne prace plastyczne. Jednak to, co najbardziej cieszy podopiecznych to niespodzianki i wycieczki. Jedną z takich atrakcji była piesza wycieczka dzieci do lasu i sklepu owocowo-warzywnego. Dzieci zobaczyły, jak wygląda las wczesną jesienią, zbierały żołędzie. Będąc w sklepie miały okazję zobaczyć różne owoce i warzywa a zakupionymi rumianymi jabłkami wzbogaciły kącik przyrody.