Mikołajowe spotkanie

Czy wy wiecie, czy nie wiecie?
Mikołaje są na świecie!
Czy wierzycie, czy też nie,
Mikołaj odwiedzi mnie!

W naszej grupie w dniu 7 grudnia już od samego rana dzieci, przygotowywały się na mikołajkowe spotkanie poprzez dekorowanie sali pracami plastycznymi oraz zadbały z pomocą rodziców o mikołajkowe czapki i odświętny wygląd. Z tej okazji nauczyły się wiersza, rymowanek i piosenek o Mikołaju. Jakie było zdziwienie, gdy przedszkolaki wypatrzyły w naszym ogrodzie przedszkolnym niezwykłych gości. Mikołaje nas odwiedzający przekazali nam pozdrowienia wraz z workiem prezentów oraz listem. W ramach podziękowania dzieci zaśpiewały przygotowaną piosenkę. Następnie odczytaliśmy wspólnie list i rozpakowaliśmy prezenty: zestawy klocków Lego dla chłopców i dziewczynek oraz słodkie upominki – czekolada dla każdego dziecka. Prezenty okazały się bardzo trafione i wzbudziły duże zainteresowanie, powstały twórcze kreatywne prace. To był wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci. DZIĘKUJEMY!!!