Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego, Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo uroczyście. W dniach 10-12 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków i specjalnie dla nich przygotowały program artystyczny. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, składając tym samym najserdeczniejsze życzenia swoim Dziadkom. Następnie wręczyły im wykonane wcześniej laurki i upominki. Pełne radości i wzruszenia twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.