Babciu i Dziadku, na pewno to wiecie: kochamy Was najbardziej na świecie.
 Z Wami nie jest straszny świat, żyjcie w zdrowiu nam sto lat!!!

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej udanym i szczęśliwym, mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. W tym roku, dziadkowie z okazji ich święta, spotkali się z wnukami na zorganizowanej uroczystości przedszkolnej w dniu 11 stycznia 2024r. W podzięce za ich wielkie serce, nasze przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny w formie wierszy, piosenek oraz gry na instrumentach perkusyjnych i dzwonkach. Dzieci bardzo się starały, aby uroczystość wypadła jak najlepiej! Mamy nadzieję, że Babciom i Dziadkom spodobała się niespodzianka w postaci wierszy, piosenek oraz własnoręcznie przygotowanych upominków. Przedszkolaki w ten sposób pragną podziękować za opiekę i wspólnie spędzony czas. Wnuczki i wnukowie śpiewająco życzą STO LAT!!!