Dzień Pluszowego Misia – 25.11.2019

„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA,

ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST,

DOROTKA, ANIA I JUSTYSIA,

WESOŁO WSZYSCY BAWMY SIĘ”

W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia. Tego dnia gościliśmy też naszych rodziców,  którzy bawili się z nami podczas zajęć. Każdy zaprezentował swojego misia i  opowiedział o nim. Były też zagadki, zabawy logopedyczne, ćwiczenia grafomotoryczne, puzzle, kolorowanki oraz konkurencje sportowe. Nie obyło się tez od misiowych przysmaków w postaci Misiów Lubisiów i wafelków z miodem. Rozpoczęliśmy też projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, celem którego jest rozwijanie czytelnictwa w domu i przedszkolu. Każde dziecko w swoim domu gościć będzie Misia Rysia, z którym przeczyta bajkę, a potem opowie ją kolegą z grupy. Zachęcamy wszystkich do wspólnego czytania.