Świąteczny czas – 19.12.2019

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w  naszej grupie zakończył wspólny świąteczny obiad. W czwartek 19 grudnia dzieci zasiadły wspólnie do obiadu przy pięknie przystrojonym stole. Pachniało barszczem , pierogami i świerkowymi gałązkami. Dzieci w odświętnych strojach wspólnie zjadły  świąteczny obiad, dzieliły się opłatkiem, składały  życzenia, słuchały kolęd. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw i słodyczy. Ten uroczysty posiłek wprowadził nas w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym. Były to chwile pełne uroku, magii i radości.