Dzień Babci i Dziadka – 22.01.2020

,,Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.”

Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego, Dzień Babci i Dziadka w naszej grupie obchodziliśmy bardzo uroczyście. Dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków i  przygotowały specjalnie dla nich program artystyczny. Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły swoim dziadkom i babciom wykonane wcześniej laurki i upominki. W dalszej części uroczystości nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.