Uroczyste zakończenie przedszkola 2021 w gr. VI

Żegnaj przedszkole nasze ukochane,
Żegnajcie ławki i kochane panie
Już odchodzimy , już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy Was

24 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie z grupy VI, żegnały się ze swoimi Paniami, Panią Dyrektor, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie dzieci pięcioletnie pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem, a także wręczyły im drobne upominki w postaci tubek z cukierkami.  Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE ! Po skończonej uroczystości nastąpiło wniesienie przygotowanego przez rodziców tortu i wspaniała uczta z tortem, batonikami i truskawkami z bitą śmietaną.